Markus napisał(a):

To tak jakbyś się spodziewał po Koaliczku, że powie, iż Urban, Jaruzelski i Kiszczak byli draniami i sowieckimi pachołkami niszczącymi Polskę i Polaków. 
Pewne rzeczy dla niektórych są po prostu niemożliwe.
|
Zawsze jest nadzieja, że ten oczywisty fakt dotrze i do niego.
Zawsze jest możliwe otrzymanie specjalnej łaski.
Bo w końcu i Jaruzelski, i Kiszczak nawrócili się na łożu śmierci.