|
Nie rozumiem. To jakbyśmy wylosowali Szwedów to co by się działo Twoim zdaniem? A jak Rumunów?
Płyną jakieś pieniądze za karnety i za nie wywalili Ratona, teraz Sukiennicki, za chwilę pewnie ten z Resovii.
Skończyła się kasa do rozwalania na okazje i tanich Hiszpanów i może będzie trochę normalniej.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 18.06.2024 o godz. 16:52.
|