Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 18.06.2024, 16:25
Sportowo prawie idealnie.
"Marketingowo" chuuuu... slabo, bo nikt tego nie bedzie chcial pokazac.



Kompletnie nie rozumiem biernosci klubu. Sukiennicki i Mikulec to dobre wybory, tylko czemu tak pozno?
Jest realna szansa zahaczyc sie o 4 runde LK. Ta druzyna powinna miec szanse zrobic w tych eleminacjach wynik, a szansa jest jak najszybsze sciagniecie uzupelnien skladu, zeby mieli jak najwiecej czasu na wspolne treningi.
Biorac pod uwage sytuacje finansowa klubu i to, ze mozna zawalic poczatek ligi a potem awansowac z 1 miejsca to ja uwazam, ze powinnismy wszystkie sily rzucic na eliminacje.
W przypadku dotarcia do IV rundy LK klub na czysto tylko na tych 4 meczach zarobi:
4x500 tys PLN za bilety ~ 2 mln PLN
4x175 tys eur= 700 tys euro
700 tys euro za odpadniecie. Czyli razem okolo 8 mln zlotych.

To jest skala wzmocnien jakie trzeba zrobic zeby ta druzyna awansowala, i moze udaloby sie zatrzymac na jeszcze jeden sezon Rodado, lub w najgorszym razie wytransferowac go za wiecej niz za 400 tysiecy euro, gdyby strzelil ze dwie-trzy bramki.


Ale co ja sie tam znam. Ja sie nie znam. Zupelnie
Odpowiedz cytując