Drozd napisał(a):

Ten ziomeczek swego czasu miał epizod w reprezentacji u16 podobno, ostatnim klubem był Uipest czyli ogony ligi Węgierskiej. Jeżeli ktoś taki na testach to dla Ciebie problem wizerunkowy to doradzam wizytę u psychologa.
W zimie nie było żadnego okienka, Bregu i Omrani przyszli po prośbie i byli u nas 3 miesiące, kosztując nas razem tyle co miesięczna wypłata Sapały. Nic nie dali bo żeby mogli coś dać to drużyna musiałaby mieć jakąś mentalną wartość, a jak było to pokazały 4 ostatnie mecze. Skoro piłkarzyki na długich kontraktach i kasujący najwięcej mają wywalone to Bregu się będzie zarzynał? Nie wspominając o Omranim. To tak nie działa. Kiedy wchodzisz między wrony...
A co do buńczucznych wypowiedzi Królewskiego. Chłop sobie wymyślił, że kandydatów pasujących do filozofii gry Wisły będzie mu w całej galaktyce wyszukiwał algorytm AI, który sam sobie napisze. Co w tym jest buńczucznego? To bardziej utopijne niż buńczuczne, bo potem trzeba z tym wyszukanym realnie rozmawiać i Kasia z Marsa już się do tego słabiej nadaje. Kto wie może będzie ich kaperował osobiście, a może zatrudni jakiegoś profesjonalnego bajeranta. Tak czy siak ma jeszcze 2 miesiące czasu i larum które TERAZ próbujesz podnosić oceniając LETNIE OKIENKO, to poziom paranoi do którego Królewski nawet się nie zbliżył, choć ma już w portfolio takie kwiatki jak zostawienie Sobola po Sosnowcu.
|
Naprawdę łapiesz się już młodzieżówek? Beto grał w u18 i u20 Brazylii, ba nawet chyba coś tam strzelił. Ten ziomeczek ostatni raz miał klub 28 sierpnia 2023 roku. Rok temu. Przez rok nikt na całym piłkarskim świecie się nim nie zainteresował. Jeżeli nie zapala Ci się czerwona lampka - doradzam wizytę u psychologa.
Ale co Ty mi tu z rozliczaniem zimowego okienka wyjeżdzasz, rozliczasz i w jakiś sposób usprawiedliwiasz? Mieliśmy o nim według prezesa zapomnieć to zapominam. Mieliśmy też wejść na pełnej w letnie, osaczeni danymi, dzięki którym wyciągniemy nowego Kimbape. To fakt, rzeczywiście weszliśmy na pełnej.
I nie, nie oceniam całego okienka (nie mam pojęcia skąd Ci się to uwidziało), tylko pierwszy ruch, który jest z kategorii Omraniego i studenta z Rumunii.