stary dziad napisał(a):

Dobrze, zmieniam to że "znalazł" 10 tyś ojro.
Zadowolony?
Ty naprawdę zrozumiałeś mój wpis jako obronę decyzji prezeska?
Naprawdę ?
|
Nie broń Boże.Nawet nie zakładałem że mówisz o tych 6 tyś euro specjalnie wprowadzając w błąd.Przyjąłem po prostu że ta narracja powtarzana kilkukrotnie wprowadziła mętlik w Twojej głowie i takie koszty tej umowy Ci wyszły.