krysztal napisał(a):

I to jest właśnie dowód na to że kłamstwo powtarzane kilka razy zaczyna żyć swoim życiem.Jakie 6 tyś euro ?
2 tyś euro przez pięć miesięcy (luty,marzec,kwiecień,maj,czerwiec) albo 3300 euro przez 3 miesiące bo tyle realnie trwała umowa Omraniego.Oczywiście przyjmując że te kwoty były prawdziwe(ha ha)
Na prawdę,to jak Markus i spółka skompromitowali się legitymizując ten transfer jest epickie.Należałoby o tym więcej nie wspominać a nie dalej tej decyzji bronić.
|
Dobrze, zmieniam to że "znalazł" 10 tyś ojro.
Zadowolony?
Ty naprawdę zrozumiałeś mój wpis jako obronę decyzji prezeska?
Naprawdę

?
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!