stary dziad napisał(a):

TEZA:
Nie dało się tej kasy lepiej wydać (niż na Omraniego) !
DOWÓD:
Raz nasz prezesek zarządzany strategicznie przez AI, szedł ulicą i przypadkowo znalazł 6 tyś ojro.
Od razu zanucił:
"Jezu jak się cieszę, z tych króciutkich wskrzeszeń, kiedy pełną kieszeń znowu mam..."
No, może i nie taką pełną ale coś zawsze.
No tak, pomyślał, przydaliby się w klubie fizjoterapeuci albo ktoś do marketingu...
Ale AI skorygowała go i rzekła - pomyśl strategicznie. Przecież takich ludzi, aby to miało sens, trza przyjąć na co najmniej rok albo dłużej.
A to kosztuje.
A ile ty znalazłeś kasy?
Na to prezesek, no tak, ja mam tylko kasę na pensję na 3 miesiące.
No to może by jakiegoś piłkarza wziąć...
Może taki grajek szczeli gola dupom w finale baraży.
Tak, na pewno szczeli.
Eureka!
To jest najlepsze rozwiązanie!
CBDU
|
I to jest właśnie dowód na to że kłamstwo powtarzane kilka razy zaczyna żyć swoim życiem.Jakie 6 tyś euro

?
2 tyś euro przez pięć miesięcy (luty,marzec,kwiecień,maj,czerwiec) albo 3300 euro przez 3 miesiące bo tyle realnie trwała umowa Omraniego.Oczywiście przyjmując że te kwoty były prawdziwe(ha ha)
Na prawdę,to jak Markus i spółka skompromitowali się legitymizując ten transfer jest epickie.Należałoby o tym więcej nie wspominać a nie dalej tej decyzji bronić.