Karherop napisał(a):

Przynajmniej Mikulec wygląda na pilkarza.
Różnicy piłkarskiej nie zrobi ale powinno być z niego więcej pożytku ma PO od Villara lub na LO od każdego kto grał na tej pozycji ostatnio.
|
Jak go oglądałem w meczach Resovii w poprzednim sezonie to wyglądał bardzo źle w obronie. Ale może akurat te mu nie wyszły.