Markus napisał(a):
Będzie z niego pociecha taka sama jak z twoich zamiłowań i fantazji na temat obciągania Królewskiemu. A właściwie ubaw.
|
Misiu Kolorowy, żeby się bawić w ironię, to trzeba mieć IQ chociaż minimalnie większe od rozmiaru buta. Nie wychodzi Ci to, daj spokój.
Drozd napisał(a):
U nas 2/3 kadry przez rok nie grało, bo się do gry nie nadaje i co? No nic. Faktycznie robienie mema bo jeden czy drugi przyszedł na testy. To Twoje jałowe biadolenie przy każdej okazji jest bardziej memiczne niż jakiekolwiek testy.
Ale co to za pytanie? Możesz jaśniej?
|
Kiedyś Ci inne pytanie zadawałem, na które oczywiście nie otrzymałem odpowiedzi, więc powtórzę: czy Ty czasami czytasz to co piszesz? Bo czy nad swoją twórczością się zastanawiasz nie będę ryzykował z pytaniem.
Ale dobra. Clue nie jest to czy jeden czy drugi jest na testach. Istotą jest to, że rozpoczynamy przygotowania do sezonu, wielce zapowiadane wzmocnienia oparte na unikalnym algorytmie niczym w Moneyball przynoszą nam póki co 22 letniego, niegrającego od roku no-name`a z obrzeży futbolu i nie potwierdzonego gwiazdora 2 ligi. Kumasz to, czy masz za daleko do łba?
Pytanie jest proste: kogo bardziej poważasz, Burdenskiego(czy tam Budrenskiego) czy Sapale?