Jaroo1 napisał(a):

Za to wyzywanie to ci odpowiem tak:
Nie chciało mi się nic samemu wymyślac na twoje brednie więc wklejam pierwszy lepszy tekst z chatu gpt. Przypadkowo jest to ten sam tekst co w twoim poście x czasu temu.
|
O tak ...
Jak się ma odseparowane synapsy to czat gpt wchodzi idealnie

A, że nie kumasz większości z tego co wypluje to kto by się przejmował.
Ciekawy jestem kiedy zaczniesz bluzgać na Moskala...