Drozdzik jak się samozaoruje xd
wczoraj napisał o 19:30:
Cytat:
|
Mimo tych wszystkich odejść dalej mamy kupę ludzi w składzie. Nam nie potrzeba kolejnych kopaczy na sztuki. Tylko dwóch trzech którzy zrobią różnicę.
|
dzisiaj:
Cytat:
|
A co do Niemca, słabszy niż Sapała na pewno nie jest.
|
Cytat:
Kosztują nas coś te testy? Na testy to sobie każdy może przyjść taki okres w roku, a robienie z tego sensacji, podkreślanie że przez rok nie mógł znaleźć klubu to właśnie robienie sensacji i prowokowanie biadolących.
Kasy na odstępne nie ma więc każdy kopacz z kartą na ręce i jakąś tam historią może być testowany, nic w tym dziwnego. Dziwne jest tylko biadolenie, które się tutaj pojawia.
|
Chłop zmienił poglądy w ciągu jednego dnia.
Drozd, obrońca kurestwa, Królewskiego i bagienka w Wiśle, a może po prostu rolnik z branży ogórkowej więc broni ogórów.
Drozd broni każdy syf, który Zaskroniec tworzy w Wiśle. Niesamowite.
Do tego drozd lewak, wszędzie hejterzy, biadolenie, narzekanie. ....a, trzeba uważać co sie pisze żeby uczuć drozda nie urazić, bo będzie płakał.
Jak tak to piszesz, ż jebać bagienko, trzeba zapierdalać, że kopaczy trzeba konkretnych a nie szrot. Ale jak Zaskroniec ściąga gówno do klubu to spoko, kolejna dobra decyzja Zaskrońca.
Odnoszę wrażenie, że JK tobie i spółce zrobił wielką krzywdę w życiu, bo wasze uwielbienie tego krętacza w połączeniu z jego pokrętnymi decyzjami i rozwalaniem Wisły, przy okazji skrzywiło wam psychikę - 5 lat bronienia Zaskrońca i każdej zjebanej decyzji, te wasze fikołki, popaliły wam styki.
A co do testów jakiegoś ogóra. Wstyd takie coś w ogóle testować. Jeszcze zostanie jak Omrani i po co nam takie coś? Tak, na pewno nie będzie gorszy od Sapały. Sapała nie gra w piłkę, siedzi na ławie, Niemiec gorszy być nie może, wszak nie gra jedynie od 13 miesięcy xd