Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23910
Stary 17.06.2024, 20:17
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kosztują nas coś te testy? Na testy to sobie każdy może przyjść taki okres w roku, a robienie z tego sensacji, podkreślanie że przez rok nie mógł znaleźć klubu to właśnie robienie sensacji i prowokowanie biadolących.

Kasy na odstępne nie ma więc każdy kopacz z kartą na ręce i jakąś tam historią może być testowany, nic w tym dziwnego. Dziwne jest tylko biadolenie, które się tutaj pojawia.
To nie robienie sensacji, tylko robienie z Wisły kolejnego memu. Chłop ma 22 lata i przez rok nie grał? Dociera to do Ciebie?

i jaką historią? aaaa no tak, był u Hyballi

powtórze pytanie:

Budrenski czy Sapala?
Odpowiedz cytując