Drozd napisał(a):

Kosztują nas coś te testy? Na testy to sobie każdy może przyjść taki okres w roku, a robienie z tego sensacji, podkreślanie że przez rok nie mógł znaleźć klubu to właśnie robienie sensacji i prowokowanie biadolących.
Kasy na odstępne nie ma więc każdy kopacz z kartą na ręce i jakąś tam historią może być testowany, nic w tym dziwnego. Dziwne jest tylko biadolenie, które się tutaj pojawia.
|
To nie robienie sensacji, tylko robienie z Wisły kolejnego memu. Chłop ma 22 lata i przez rok nie grał? Dociera to do Ciebie?
i jaką historią? aaaa no tak, był u Hyballi
powtórze pytanie:
Budrenski czy Sapala?