|
Pewnie nawet Moskal doprowadziłby ta zbieraninę do jakiegokolwiek poziomu, gdyby miał wiecej czasu i określony komfort pracy. Lechia (z kadra wiadomo jaka) punktowała dość długo na marnym poziomie, (1.37pkt) aż w 9 kolejce rozbiła Giekse 5-1 i maszyna u nich ruszyła. Podobnie zaskoczył ŁKS rok wcześniej wiadomo z kim.
Być może pomoze nam wiele spotkań już w lipcu i ekipa Moskala nabierze zgrania, niemniej obawiam się przepowiedni Wojtowicza o wysypie kontuzji.
Dlatego przy obecnym stanie kadry to jak przyjdzie 2-3 zawodników do 1 składu to potrzebujemy kolejnych 4-6 zawodników do rywalizacji. Z wracających z wypozyczen zostawionym wszystkich i dopiero końcem sierpnia zdecydował kogo wysłać na wypożyczenie
|