Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94277
Stary 16.06.2024, 22:28
Za to Wisła w ostatnich miesiącach brała różnych pomyleńców pokroju Omraniego, którego Markusik bardzo ubóstwiał, Bregu, Ratonika, Eneko i innych parodystów, których Kikuś - ta miernota i krętacz w jednym sprowadzał na potęgę.

A dzisiaj gola na Euro strzelił chłopak, który kiedyś był niechciany w Wiśle, a w ostatnim sezonie w dużo silniejszej lidze tureckiej strzelił kilkanaście bramek.

Fakt, lepiej sprowadzać kolejnych turystów nie wiadomo skąd wziętych jak Omrani, Bregu i cały ten wagon Hiszpanów.

Efekt znamy.

Najgorsze miejsce w historii Wisły.

Ale jedno trzeba przyznać - Zaskroniec i jego klakierzy cały czas chcą uchodzić za nieomylnych.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 16.06.2024 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując