|
Za to Wisła w ostatnich miesiącach brała różnych pomyleńców pokroju Omraniego, którego Markusik bardzo ubóstwiał, Bregu, Ratonika, Eneko i innych parodystów, których Kikuś - ta miernota i krętacz w jednym sprowadzał na potęgę.
A dzisiaj gola na Euro strzelił chłopak, który kiedyś był niechciany w Wiśle, a w ostatnim sezonie w dużo silniejszej lidze tureckiej strzelił kilkanaście bramek.
Fakt, lepiej sprowadzać kolejnych turystów nie wiadomo skąd wziętych jak Omrani, Bregu i cały ten wagon Hiszpanów.
Efekt znamy.
Najgorsze miejsce w historii Wisły.
Ale jedno trzeba przyznać - Zaskroniec i jego klakierzy cały czas chcą uchodzić za nieomylnych.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 16.06.2024 o godz. 22:31.
|