wolfy napisał(a):

(...)
pie*dyliard słów kompletnie ignorujących rzeczywistość
(...)
|
Nie wiem czy zauważyłeś (choć o tym napisałem), ale w momencie kontraktowania Omraniego mieliśmy dyrektora sportowego. Naprawdę. Może kojarzysz, Kiko się nazywał.
Jaką górę struktury chciałeś do tego dodać? Jakim "najniższym stopniem" byłby w ówczesnej strukturze doświadczony skaut na poziomie ekstraklasowym? W jaki sposób w ogóle chciałbyś rozbudować dział sportowy składający się z dyrektora sportowego i +/- 3 skautów? Jak chciałbyś rozbudowywać siatkę skautów w takich uwarunkowaniach? Dodając drugiego dyrektora sportowego? Czekając aż uzbieramy wolne sto tysięcy euro miesięcznie na od razu całą kilkunastoosobową siatkę ludzi?
Myślisz, ze jak jeszcze parę razy mnie obrazisz, to w jakiś sposób zakrzywisz rzeczywistość?
A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że nawet nie spróbowałeś odnieść się merytorycznie do wyliczeń.