Karherop napisał(a):

Jakie ma Wisła podstawy do tego aby ściągać podstawowego zawodnika 8 drużyny ekstraklasy? Słucham? Jak Wisła przeprowadzi chociaż jeden transfer zawodnika z ekstraklasy to będę zaskoczony.
Oczywiście że to (hipotetycznie) Wisła bardziej potrzebuje Kuna niż Kun Wisły.
A z naszej szerokiej pełnej "piłkarzy" kadry to się będziemy śmiać we wrześniu. Będziecie wtedy płakać że nie ma kto grać a jeden z drugim nadaje się do tarcia chrzanu. No i Moskal jest do wywalenia.
|
A czy Wisła coś wspomniała, że chce Kuna? Więc o czym Ty pitolisz?
Jeżeli znowu nie chcemy mieć 50 chłopa na kontraktach. Bo nas na to nie stać. To najwyższy czas spowodować żeby ci których mamy poza tarciem chrzanu, zaczęli grać w piłkę bo za to im płacą.
Wisła "potrzebowała" też Sapały i co z niego ma? Problemy i - 40 000 miesięcznie. Zyskała coś na tym? Był spokój to dziennikarzyny zaczynają mącić, a ich farmazony przenoszone są tutaj. Przez wydawało by się rozgarniętych forumowiczów.