Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94267
Stary 16.06.2024, 18:46
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Taa napisz jeszcze, że Wisła bardzo chciała Kuna, ale Kun nie chciał

Mimo tych wszystkich odejść dalej mamy kupę ludzi w składzie. Nam nie potrzeba kolejnych kopaczy na sztuki. Tylko dwóch trzech którzy zrobią różnicę.
Jakie ma Wisła podstawy do tego aby ściągać podstawowego zawodnika 8 drużyny ekstraklasy? Słucham? Jak Wisła przeprowadzi chociaż jeden transfer zawodnika z ekstraklasy to będę zaskoczony.

Oczywiście że to (hipotetycznie) Wisła bardziej potrzebuje Kuna niż Kun Wisły.

A z naszej szerokiej pełnej "piłkarzy" kadry to się będziemy śmiać we wrześniu. Będziecie wtedy płakać że nie ma kto grać a jeden z drugim nadaje się do tarcia chrzanu. No i Moskal jest do wywalenia.
Odpowiedz cytując