Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94263
Stary 16.06.2024, 17:03
O co Wy sie panowie klocicie. Za 3,5 tygodnia gramy pierwszy mecz w LE, wczesniej zdaje sie superpuchar, pozegnalismy juz z 8 zawodnikow, odejda nastepnie (Duda, Krzyzanowski) a nawet jedno nazwisko sie nie pojawilo IN.
Tu nie ma zadnej polityki, tu nikt nad niczym nie pracuje.

Nikt nie byl przygotowany na obecny scenariusz. Gdyby cokolwiek bylo przygotowane to mielibysmy jasne i konkretne dzialania:
1) okreslona grupa out
2) bylyby przygotowane nazwiska IN zamiast odpalonych
3) wiedzac, ze gramy w pucharach na pierwszym treningu byloby przynajmniej 3-4 nowych zawodnikow.

Nikt tutaj nie chce przyjsc pracowac jako dyr. sportowy, bo nikt nie chce wspolpracowac z oszolomem, ktory mowi, ze AI bedzie decydowac o transferach. Skoro AI jest zajebista to niech sobie teraz szuka zawodnikow i ustala z nimi warunki wspolpracy

Ja to sie nawet ciesze, bo oszolom za chwile dojdzie do sciany i sie zorientuje, ze nic w tym sporcie nie osiagnie, bez ludzi, ktorzy maja chocby mgliste pojecie o tym co robia I sie w koncu wycofa z podkulonym ogonem, pytanie jak bardzo zajedzie do tego czasu Wisle.

Tymczasem na dzis mamy taki sklad:

Cziczkan/Broda
Jaroch/Wisniewski Colley Uryga Szot
Carbo/Fazlagic Gogol/Kutwa
Baena/Starzynski Goku/Olejarka Alfaro/Mlynski
Rodado/Sarga?


Bogato
Odpowiedz cytując