Drozd napisał(a):

Po co fejki powtarzasz ? Jaro przeciął te spekulacje błyskawicznie.
Meczyki twierdziły że Sapała był wygranym obozu w Turcji. To albo głąby albo farmazoniarze...
|
Tak podejrzewałem.
Nie wchodźcie na meczyki, żerują na medialności Wisły.