Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#474
Stary 16.06.2024, 16:27
Wynik lepszy niz gra. Holendrzy mogli zamknac mecz juz w pierwszej polowie, ale mascili okrutnie. W drugiej mozna bylo wycisnac cos wiecej, ale bronienie remisu skonczylo sie jak zwykle. Z Francja wiadomo, w dekiel. Z Austria mozna o cos powalczyc, bo to mniej wiecej nasz poziom.
Odpowiedz cytując