|
Wynik lepszy niz gra. Holendrzy mogli zamknac mecz juz w pierwszej polowie, ale mascili okrutnie. W drugiej mozna bylo wycisnac cos wiecej, ale bronienie remisu skonczylo sie jak zwykle. Z Francja wiadomo, w dekiel. Z Austria mozna o cos powalczyc, bo to mniej wiecej nasz poziom.
|