|
Bardzo dobry mecz naszej Reprezentacji z Holandią, mimo przegranej. Z przebiegu remis byłby sprawiedliwy, ale pomarańczowi zaznaczyli swoją przewagę jakościową golem na 2:1.
Awans z grupy średnio widzę, ale to było wiadome przed pierwszym meczem, jednak tak grając - wstydu nie będzie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.06.2024 o godz. 15:59.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|