Jaroo1 napisał(a):

|
Ale ściąga elektykow jaka Raton, cieniasów jak Eneko czy kaleki jak Jucna?
|
Ściąga zawodników, którzy w jego przekonaniu okażą się tam wzmocnieniem na miarę Rodado, Carlitosa, Carbo, Imaza, Igora Angulo, Esposito itd. w innych klubach. Jak widać przekalkulował sprawę i uznał, że warto iść tym tropem, bo tam tego typu zawodników jest pełno, a szansa na to bardzo duża - zwłaszcza gdy ma się pieniądze.
Racjonalne podejście.
Fra Mat napisał(a):
Czyżby Kwiecień też posługiwał się AI?
Jeśli nie to jego projekt skończy się niepowodzeniem.
|
Wizje czy mrzonki Królewskiego na temat AI nie czynią bezsensownym ściągania do Polski wartościowych zawodników z hiszpańskich niższych lig.
Kwiecień również uznał, że warto czerpać z tamtego bardzo bogatego rynku dobrze wyszkolonych piłkarzy i może to być bardzo opłacalne. Oczywistość niezrozumiała dla niektórych forumowych hejterów.