|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online
|
|
Witalis napisał(a): 
|
Ale to w innym temacie, bo ten jest o naszych byłych piłkarzach, trenerach i pracownikach. Np. Jurczyńskim, który zdaje się być naprawdę godny szacunku.
|
https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11019
|
|