|
Raton to był poziom Mariusza Pawełka, czyli absolutna żenada i bramkarskie dno. Broda jest na podobnym poziomie.
Pawełek miał szczęście, że były takie ananasy jak Juszczyk i Cebanu. Dlatego grał, ale to był cienias.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|