Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94246
Stary 15.06.2024, 11:37
Raton to był poziom Mariusza Pawełka, czyli absolutna żenada i bramkarskie dno. Broda jest na podobnym poziomie.

Pawełek miał szczęście, że były takie ananasy jak Juszczyk i Cebanu. Dlatego grał, ale to był cienias.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując