Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94238
Stary 14.06.2024, 20:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A więc żegnamy (podobno) Krzyżanowskiego.

Jak miałby odejść za darmo to dobra decyzja. Nie dość że nie byłby pierwszym wyborem na LO to może wpadnie za niego z 500k euro. 1 ligowa Wisła więcej za niego nie wyciągnie.

Odrzucono polsmieszne oferty za Dudę i Rodado.
Za darmo może nie, ale potrzebujemy pieniędzy i u nas się nie rozwinie. Wszyscy zyskują - poza kupcem
Problem w tym że średnio ufam wiadomościom meczyków.pl.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując