|
A więc żegnamy (podobno) Krzyżanowskiego.
Jak miałby odejść za darmo to dobra decyzja. Nie dość że nie byłby pierwszym wyborem na LO to może wpadnie za niego z 500k euro. 1 ligowa Wisła więcej za niego nie wyciągnie.
Odrzucono polsmieszne oferty za Dudę i Rodado.
|