Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
94216
14.06.2024, 14:55
Koniec eksperymentu hiszpańskiego kończy się tak jak było do przewidzenia od samego początku.
W poczuciu wszechobecnej porażki, zapaści sportowej i coraz większej finansowej.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 14.06.2024 o godz. 15:09.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK