Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94214
Stary 14.06.2024, 14:23
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Życie ponad stan też doprowadziło nas do braku baraży, więc nie widzę powodu dla którego mamy przepłacać. Trzeba w końcu przerwać ten zjebany trend i przestać żyć ponad stan.

To akurat logiczne. W pucharach powalczymy i tyle. Jakiekolwiek ruchy finansowe/transferowe pod kątem pucharów to totalny idiotyzm.
Mówienie że potrzebujemy wzmocnień na puchary nie oznacza że mamy kontraktować zawodników tylko po to by dali nam przejść kolejna runde, ale o to żeby zrobić je z wyprzedzeniem, aby mogli mam pomóc jeszcze w pierwszym rundach. Można też korzystać z tańszych wypożyczeń choćby z Lecha czy Legii (tylko przestań się unosic honorem że nam nie wypada). Gieksie wypadało i ściągnęła gościa który był jednym z ich architektów awansu do esa (Kozubal 5goli/10 asyst)

Tymczasem słyszymy że 1 runda ma być traktowana jak sparing. No fajnie, tylko teraz znowu wraca pytanie dlaczego my zaczynamy treningi 17 czerwca, a choćby Ruch może je zaczynać 13.

W naszej sytuacji finansowej każdy sezon w 1 lidze jest strata. I to w zasadzie główny powód do tego że trzeba celowac w awans przy każdym możliwy podejściu. Różnica jest w metodzie i poniesionych kosztach, które akurat były jakie były. Czas ocenił że były złe.
Odpowiedz cytując