Witalis napisał(a):

|
Fajne, dzięki. Wśród kibiców dużo jest sentymentu prorosyjskiego i antyukraińskiego, ale wątpię, żeby nawet relacja innego Wiślaka ich przekonała. Ewentualnie, ktoś napisze, że precz z polityką albo że przejrzyj na oczy, Ukraińcy zarabiają na wojnie czy jakiś inny wysryw.
|
ich ruscy "przyjaciele" "jakby co" szybko by im pokazali jacy z nich "przyjaciele"...
ale bratać się z ruską swołoczą może się tylko ten kto nie zna historii ... i generalnie ma kłopoty z logicznym myśleniem.