|
Fajne, dzięki. Wśród kibiców dużo jest sentymentu prorosyjskiego i antyukraińskiego, ale wątpię, żeby nawet relacja innego Wiślaka ich przekonała. Ewentualnie, ktoś napisze, że precz z polityką albo że przejrzyj na oczy, Ukraińcy zarabiają na wojnie czy jakiś inny wysryw.
|