Karherop napisał(a):

Nikt nie rozważa nawet opcji że on już tu też nie chciał zostać?
Kolonia Hiszpańska się kurczy, Hiszpanie nie będą się tu trzymać rękami i nogami. A już Ratón a które raz po raz spadała krytyka czy gwizdy z trybun już na pewno.
2-3 pensje i żegnamy bez żalu. Teraz się wypromował w kadrze Galicji, wpisal PP do CV, z łatwością znajdzie sobie klub w laliga2 zy seguada b który go weźmie jako 2 bramkarza płacąc tyle co w Wiśle
|
Jakby nie chciał to w ogóle: pakuj się, kupimy ci z łaski bilet do domu i do widzenia.
Może i nie chciał, mimo nieznajomości języka pewnie co najmniej coś tam z opinii kibiców do niego trafia, ale z drugiej strony w Hiszpanii dobrze znają jego potencjał i tak łatwo może nie znaleźć frajera u którego posiedzi na ławce przez kolejne lata..
Pamiętam, że jak do nas przychodził to ktoś tu wstawiał wypowiedzi z forum kibiców jego poprzedniego klubu (bodaj Real Saragossa?) w rodzaju "najgorszy bramkarz świata", coś o licznych kiksach i generalnie sporo szydery.
Nie powinien był się tu w ogóle pojawić, nie on jeden, niestety.