Merkury napisał(a):

|
Moskal podobno jest już mocno poirytowany sytuacją z transferami. Jarek i Kuba nie mogą się dogadać z resztą towarzystwa co do dalszych inwestycji w klub, prawdopodobnie jakieś ruchy kadrowe do drużyny nastąpią dopiero w lipcu. A Królewski niestety ściemę walił z tym przygotowaniem letniego okienka transferowego, odszedł Kiko i zrobił się problem.
|
Źródło jakieś sensowne czy Tomasz Włodarczyk?