Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94199
Stary 14.06.2024, 03:16
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Zdajesz sobie, że rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron nie oznacza, że takiemu Ratonowi zapłacimy za rok gry i niech sobie idzie na jakieś hiszpańskie pastwisko kaleczyć grę w piłkę nożną?

Odpalanie tego typu ananasów za porozumieniem stron to oszczędność dla klubu i wie to każdy średnio rozgarnięty kibic.

W pucharach z dużą dozą prawdopodobieństwa zagramy 4 mecze, byłoby szczytem głupoty budować pod nie skład.
Skład ma być gotowy na ligę, która jest głównym celem w tym sezonie.
Zdaję sobie sprawę, że nie wiem tak jak i Ty ile pozostałego kontraktu mu zapłacimy - może rok, może mniej. Jest to kasa, którą można byłoby wydać na nowego kopacza, który od poniedziałku przygotowywałby się z drużyną do sezonu.
Odpowiedz cytując