Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94197
Stary 13.06.2024, 23:20
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Za transfer Ratonika i za przedłużenie z nim kontraktu powinien być prokurator.

Od pierwszego meczu było widać, że on z bramkarzem nie ma nic wspólnego, jego kariera o tym świadczyła.

Od początku, gdy ten ktoś podpisał kontrakt, pisałem, że to śmierdzi wałkiem.

Dla mnie to oczywista oczywistość.
Na 90minut.pl . Ratonik jest podświetlony na czerwony ,to oznacza ,że odchodzi z klubu
Odpowiedz cytując