KOALIK napisał(a):

Za transfer Ratonika i za przedłużenie z nim kontraktu powinien być prokurator.
Od pierwszego meczu było widać, że on z bramkarzem nie ma nic wspólnego, jego kariera o tym świadczyła.
Od początku, gdy ten ktoś podpisał kontrakt, pisałem, że to śmierdzi wałkiem.
Dla mnie to oczywista oczywistość.
|
Na 90minut.pl . Ratonik jest podświetlony na czerwony ,to oznacza ,że odchodzi z klubu
