Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94196
Stary 13.06.2024, 23:07
Za transfer Ratonika i za przedłużenie z nim kontraktu powinien być prokurator.

Od pierwszego meczu było widać, że on z bramkarzem nie ma nic wspólnego, jego kariera o tym świadczyła.

Od początku, gdy ten ktoś podpisał kontrakt, pisałem, że to śmierdzi wałkiem.

Dla mnie to oczywista oczywistość.

Za wynalezienie Omraniego też powinien być prokurator i zarzuty, bo to dwa oczywiste wałki - bardziej klasycznych nie da się.

Za brak awansu należy wynić tylko Hiszpanów.

Mieli stać się liderami, gwarantem dobrej zmiany.

Większość z nich okazała się szrotem, w lidze nie umieli regularnie wygrywać z zespołami, które miały tylko Polaczków mieszkających w chatkach z drewna (jak to kiedyś powiedział złodziej i krętacz Beenhakker).

Zamiast wydawać pieniądze na opłacanych dziennikarzy, na opłacane artykuły o Al, zamiast ściągać pączka Omraniego i opłacać jego agenta, zamiast sprowadzać sutenera z Kostaryki - kolegę Kikuśka i dawać go na udającego trenera Wisły, to należało zatrudnić Moskala, Brosza, itp. oraz dwóch-trzech solidnych Polaków.

A w rzeczywistości jak wyszło?

Jarek określił nas pariasami, a dwóch alfonsów z Hiszpanii ładnie go orznęło, a przy okazji Wisłę przy jego wiedzy i akceptacji - tak to wygląda.

Jarek taki niby gwiazdorek na Twitterze, zwłaszcza po pijanemu w nocy...

A sutenerom dał się ograć jak małe, nieświadome dziecko.

A ja wielokrotnie ostrzegałem.

Ale kto mnie słucha?

Tu sami nieomylni, święci z nadania Nowogrodzkiej, Franciszkańskiej, tych przeklętych przebierańców.

Mam o wiele większą skuteczność niż ci wszyscy święci od siedmiu boleści i nie muszę mieć najnowszych technologii.

Dla mnie Alfons z Kostaryki to alfons.

Pączek Omrani to grubas.

Kikuś kolejny amator i błazen - jak go określiłem kilka lat temu za pierwszym razem.

A Ratonik to nie bramkarz.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 13.06.2024 o godz. 23:39.
Odpowiedz cytując