Drozd napisał(a):

|
Nie liczę go bo zwykle kopał się po czole, jako jedyny z tych którzy zostali.
|
I w ramach kopania się po czole uciułał 11 bramek,drugi wynik w drużynie,piąty w lidze.
Tak w ogóle to pozbyliśmy się 3 i 4 strzelca w drużynie.Co ciekawe to 2,3 i 4 strzelec byli najbardziej jebani za swoją grę (tak też kląłem na Goku).