|
Rozwiazanie za porozumieniem stron oznacza dokladnie to, ze bedziemy musieli mu zaplacic czesc badz calosc pozostalego kontraktu. Zalezy jak sie dogadali. Taka to oszczednosc dla nas, ze wystarczylo posadzic Ratona na doslownie jeden mecz na lawie i nie byloby zadnego problemu, bo kontrakt by sie automatycznie nie przedluzyl. Niestety dla nas, wyglada na to, ze Hiszpanie odjebali walek kosztem Wisly i tyle.
|