Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94185
Stary 13.06.2024, 21:01
krysztal napisał(a):Wyświetl post
" Hiszpanów w Wiśle już nie ma. Czyli Alfaro, Rodado, Carbo, Goku wyparowali. To już bardziej skrajny debilizm czy jeszcze większa żałosna manipulacja"


Ale wy się wyjaśniacie wzajemnie. Przedtem Wolfy wyjaśnił Markusa teraz Markus wyjaśnił Drozda
Wyjaśnianie się wzajemnie trwa w najlepsze. Wolfy pisze o Rude, że ocenianie trenera po kilku miesiącach pracy jest bez sensu. Markus w tym samym czasie ocenia jako wartościowego Carrillo, który w Wiśle pracował tyle samo, co Rude i twierdzi, że to żaden idiotyzm.

Zaczynam się już w tym wszystkim gubić.

Można czy nie można?

(tak na serio, to bliżej mi wersji Wolfy'ego, oczywiście z tym zastrzeżeniem, że dotyczy to "normalnego", spokojnie funkcjonującego klubu, a nie trenera zadaniowca ściąganego do płonącego klubu dla osiągnięcia konkretnego celu na tu i teraz - Rude może byłby dobrym trenerem na spokojne, 5 czy 9-letnie budowanie klubu w I lidze)
Odpowiedz cytując