Karherop napisał(a):

Długo nie musiałeś czekać.
20 min później szampany wystrzeliły
Zostaje na kontraktach Cziczkan, Stępak, Letkiewicz i Broda z ofertą.
|
Ruszyła sprzedaż karnetów, wpadło trochę grosza i jest pierwszy transfer.. z Wisły, hahaha. Tani Hiszpan był tak dobry, że to co się udało uciułać czym wprędzej wciśnięto mu do kieszeni i kopnięto w dvpę.
A teraz sprzedajemy kolejne 1000 karnetów żeby dokonać kolejnego podobnego transferu. Biegiem do kas Panie i Panowie