Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94174
Stary 13.06.2024, 19:35
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo coś o naszych transferach?

Czy trwa jeszcze aktualizacja AI? Czy po prostu czekamy na wynik Euro 2024 aby ściągnąć najlepszych w Europie?
Jeśli naszym pójdzie na Euro jak zwykle to może Lewandowski będzie do wzięcia.

@MaLk - gdybyś Ty był w jednej dziesiątej tak inteligentny jak Ci się wydaje to ta dyskusja byłaby fascynująca. Alas...

Mówisz że zamiast Omraniego trzeba było ściągnąć fachowca do sztabu. Za 2 tysiące euro To bardzo fajnie, tyle że jest to klasyczny populistyczny bełkot. Żeby móc kogoś zatrudnić (pomijam że za tak gówniane pieniądze) trzeba najpierw kogoś takiego znaleźć.
Nie jest problemem zatrudnić KOGOŚ. W ten sposób zatrudniliśmy Pasiecznego. Zatrudnić kogoś kto będzie się nadawał, wniesie jakieś potrzebne umiejętności, wiedzę - to już inna sprawa. Właśnie dlatego potrzeba czasu i pieniędzy żeby zbudować sztab sportowy albo akademię.

Ale najłatwiej bredzić jakieś głodne kawałki post factum. Niech zatrudnią KOGOŚ. Może to COŚ zmieni. No genialne. Powinni Cię zatrudnić zamiast Omraniego.

A co do Rude, Brzęczka etc. - wygodne czy nie, taka ocena pracy trenera po kilku miesiącach jest bez sensu. Takie lemingi jak Ty oceniają po prostu "efekt nowej miotły" Jednocześnie co chwila przywoływane są przykłady klubów takich jak Katowice czy Puszcza gdzie trener pracuje po 5 czy 9 lat. Przecież stosując Twoją metodologię to by w Katowicach mieli już z siedmiu trenerów...

Jest za co krytykować Królewskiego, ale nie za cały obecny syf odpowiada.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.06.2024 o godz. 20:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując