Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94167
Stary 13.06.2024, 18:08
Markus napisał(a):Wyświetl post


To, że masz ogromne problemy z rozumieniem słowa pisanego wiadomo od dawna, nie musisz znów o tym dobitnie przypominać.
Ty masz ogromne problemy z rozumieniem czegokolwiek...


Swoją drogą jechałem po Lesiu a okazało się że on jako jedyny z tych hiszpańskich dupowłazów odczuwa coś takiego jak wstyd i po tym jak przez kilka miesięcy farmazonił po laniu w Katowicach skleił ....e i siedzi cicho.
Czyta oczywiście co się tu pisze ale wstyd mu się odezwać.
Odpowiedz cytując