Ty masz ogromne problemy z rozumieniem czegokolwiek...
Swoją drogą jechałem po Lesiu a okazało się że on jako jedyny z tych hiszpańskich dupowłazów odczuwa coś takiego jak wstyd i po tym jak przez kilka miesięcy farmazonił po laniu w Katowicach skleił ....e i siedzi cicho.
Czyta oczywiście co się tu pisze ale wstyd mu się odezwać.