MaLk napisał(a):

|
Brawo, zrozumiałeś sens mojej wypowiedzi.
|
Sens Twojej wypowiedzi był taki że fiksujemy się na Hiszpanach albo byłych piłkarzach Rakowa jako przemyślany wybór. Że nikt w klubie nie zauważa że powinniśmy mieć szeroką sieć skautów i ekspertów. Ot - typowe brednie kanapowego znawcy.
Brutalna rzeczywistość jest taka że skauting kosztuje i buduje się go latami. U nas chałupniczo wdraża się różne tymczasowe rozwiązania bo działu sportowego na jakimś sensownym poziomie u nas nie ma. Aktualnie mamy w nim kilka osób, z czego połowa od tego co nazywamy AI.
Podobnie jest zresztą ze szkoleniem, połowa idiotów tutaj uważa że wystarczy wziąć losowego chłopaka z rezerw, dać mu grać i wszystkiego się nauczy w lidze
Także cała Twoja tyrada to banały bez przełożenia na rzeczywistość. "Powinniśmy zbudować profesjonalną siatkę skatów i dział sportowy od razu nie mając na to pieniędzy a nie ściągać Hiszpanów" - taki jest sens Twojej wypowiedzi. Super. A masz pomysł jak to zrobić?
Czyli tak naprawdę, tak jak napisałem - opisujesz skutki nie rozumiejąc przyczyn.
W przypadku Sapały kompromitacja dotyczyła tego że Brożkowi czy tam Brzęczkowi nie chciało się nawet sprawdzić czy z Sapałą wszystko OK, dlaczego nikt inny go nie wziął przez pół roku. To jest taka czerwona flaga której niesprawdzenie jest kompromitujące.
P.S. A co do Rude - sorry, ale ja nie patrzę na wyniki po 5 miesiącach czasu jako podstawowe kryterium. Zakładam że każdy trener potrzebuje czasu żeby coś zbudować. Miotanie się jak pchła na grzebieniu zostawiam takim "ekspertom" jak Ty.