wolfy napisał(a):

|
@MaLk - czyli nie masz odpowiedzi, tylko Ad Personam.
|
Ależ tam była odpowiedź, ale widać nie potrafiłeś jej dostrzec.
Odpowiedź brzmi: nie będę się tłumaczył z tez, których nie głosiłem, a które usiłujesz wmówić, że głosiłem. Nigdy nie twierdziłem, że skład jest kwestią drugorzędną wobec trenera i "znajomości ligi"...
A ponieważ jestem na tyle stary i doświadczony, że wiem, że nawet gdybym teraz spróbował wejść w merytoryczną dyskusję w takim temacie, to jedynie dam Ci amunicję do tego, abyś mógł udawać, że rzeczywiście coś podobnego pisałem.
Sorry, w tym temacie baw się beze mnie.
Widzę zresztą, że już jesteś na najlepszej drodze do tego, aby udawać, że Moskal będzie w tym sezonie w tej samej sytuacji co Rude i w ten sposób próbować jakoś wyłgać się z tego, że się pomyliłeś w ocenie tego ostatniego.