Plan trójletni będzie wyglądał następująco:
pierwszy sezon- selekcja najzdolniejszej młodzieży, próba utrzymania przed spadkiem
drugi sezon- zgrywanie wyselekcjonowanej drużyny, próba utrzymania przed spadkiem
trzeci sezon- AI, matematyka, EXCEL kłamią, czwarta liga wita.
Jest tak cicho w klubie i wokół niego, że nawet chyba B. Karcz wziął sobie urlop
