|
Błagam, mam nadzieję, że nie będzie żadnego ogłaszania 3-letnich i innych planów. Żeby coś ogłaszać i mieć min. wiarygodności w tym, stawać w pozycji wielkiego planisty i stratega, to trzeba mieć do tego jakieś umocowanie. Bo inaczej wyjdziesz komicznie, jako osoba, która rok po roku notuje coraz większy zjazd sportowy i jak gdyby nigdy nic zacznie opisywać perspektywę najbliższych lat?! Miejmy trochę przyzwoitości wszyscy.
|