Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4373
Stary 12.06.2024, 21:45
Rachunek ekonomiczny wygląda prosto: karnety kupią Ci co zawsze minus Ci których krew już zalała. Tych drugich nie przekonają obniżki.
Ile procent więcej karnetów sprzeda klub jeśli obniży ceny o połowę? Realnie 10%, może 20%. Niech będzie nawet 30. Z punktu widzenia ekonomii nie opłaca się obniżać ceny karnetu.

Problemem nie jest cena, tylko poziom sportowy. Obniżka ceny to byłoby działanie na szkodę spółki przy obecnych długach.

P.S. Jeszcze nie pamiętam żeby ceny karnetów były w porządku. Zawsze za drogo
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując