Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94149
Stary 12.06.2024, 21:13
Patryko napisał(a):Wyświetl post
@Karherop

Sapała przychodził tutaj jako materiał na gwiazdę i pewniak do składu (odpalony wprawdzie z Rakowa, no ale gdzie Raków, gdzie Wisła). Skauting oczywiście nie odrobił pracy domowej i nie dowiedział się w środowisku jakie były rzeczywiste powody odpalenia Igora z Rakowa. Myślę, że Papszun dostrzegł jego olewactwo i po prostu bez drgnięcia powieki go skreślił.
Pozycję wyjściową i poziom oczekiwań bez dwóch zdań miał zdecydowanie wyższe niż Carbo, okazał się niestety rozczarowaniem, Marc zaskoczył pozytywnie. Takie życie.
W momencie jego zatrudnienia po internecie latał filmik jak chodzi nawalony z kumplem patostreamerem. Nakręcony przez tegoż.

Reasumując:
- szklany
- prowadzi niesportowy tryb życia
- podpisujemy z nim dwuletni gwiazdorski kotrakt (10 tys. euro podstawy).

To nie była pomyłka, tylko skandal.

@MaLk - czyli nie masz odpowiedzi, tylko Ad Personam. Fajnie było rżnąć głupa przy Rude, teraz zmieniamy optykę. Można i tak.

P.S. Próbowałem przeczytać znowu wywiad i odbiłem się od pustosłowia Królewskiego. Możliwe że powiedział i że celem jest awans, i że nie
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.06.2024 o godz. 21:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując