Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 12.06.2024, 20:02
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ale rozumiesz,że ci "hejterzy"robią to w kontrze do takich wpisów jak twoje czy Markusa którzy Hiszpanom liżą rowa
i winę za kompromitujący wynik w lidze zrzucają na Polaków?
Ale bardzo chętnie chwaliłbym Polaków, może zaproponujesz, który na to zasługuje tak jak Rodado Carbo Alfaro? Duda może i który więcej?


Teraz Hiszpanów nie będzie, zobaczymy co Polacy pokażą bez przeszkadzających Hiszpanów.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 12.06.2024 o godz. 20:04.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując