krysztal napisał(a):

Ale rozumiesz,że ci "hejterzy"robią to w kontrze do takich wpisów jak twoje czy Markusa którzy Hiszpanom liżą rowa
i winę za kompromitujący wynik w lidze zrzucają na Polaków?
|
Ale bardzo chętnie chwaliłbym Polaków, może zaproponujesz, który na to zasługuje tak jak Rodado Carbo Alfaro? Duda może i który więcej?
Teraz Hiszpanów nie będzie, zobaczymy co Polacy pokażą bez przeszkadzających Hiszpanów.