Drozd napisał(a):

No trudno wycenić skoro nieznany jest ani przeciwnik ani godzina meczu. Co raczej wpłynie na cenę reklamy.
Tak czy siak na prawach zarobimy, czy nie? Bo już takie teorie tutaj padały
|
Jak ktoś zechce transmitować nasze mecze to pewnie tak.