|
A co tu słuchać. Mówione na konferencji i ogólnie w Wiśle jest wszystko. Jaro wypuszcza non stop alternatywne wersje rzeczywistości, a konferencja z Moskalem to dalsza część kabaretu, gdzie Moskal w sumie negował podejście JK, a sam JK nagle zaczął twierdzić, że awans nie jest głównym celem.
Wolfy, drozd, markus i spółka jest taka śmieszna bo widocznie sugeruje się Jarusiem. Pariasi mówią wszystko, zmieniając co kilka tygodni zdanie o 18 stopni, a jak go nie zmieniają to toną w idiotyzmach swoich wpisów, jak np markus cały czas podniecający się Hiszpanami i Rude.
Ten klub jest memem, Zaskroniec jest memem i jego fanclub jest memem. Siłą rzeczy Moskal, który na pewno nie jest trenerem przyszłości, wchodząc w to bagno własciwie już stał się memiczny gdy bedąc nie za bardzo zwolennikiem AI podpisał kontrakt, a później na konferencji mówił to co mówił.
Wybór Moskala na trenera oraz jego podejście do piłki, jest sprzeczne z wizją JK i obecnej Wisły więc idealnie Kaziu, będąc sobą, wpisuje się w memiczność klubu.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|